Kurumsal

Ev Almanın En Kolay Yolu: FPK Sistemi

FPK sistemiyle dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarına katkı sağlayan FuzulEv, faizsiz, peşinatsız ve kredi ödemeleri olmaksızın da ev sahibi olunabileceğini ortaya koyuyor.

Türkiye’de 1992 yılından bu yana gayrimenkul sektörünün öncülerinden biri olan FuzulEv, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev alma sistemiyle insanların ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor.  ‘’Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ hedefiyle çalışmalarını sürdüren FuzulEv bugüne kadar on binlerce insanın ev sahibi olmasına katkı sağladı.

Ülkemizde ev sahibi olmak isteyip mevcut koşullar nedeniyle ev sahibi olamayan milyonlarca aile bulunuyor. Her gelir grubuna uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv, vatandaşların küçük küçük taksitlerle, peşinat vermeden ve ara ödeme yapmadan ev alma hayallerinin gerçekleşmesini sağlıyor.  Noter huzurunda belirlenen sırada vatandaş, sırası geldiğinde Türkiye’nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor.

Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil oluyor.  Peşinat ödeyerek sisteme dahil olmayı tercih edenler, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği gibi ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin bir miktar artması ile borcun erken bitmesi de sağlanmış oluyor.

Tasarruf modellerine olan ihtiyacın artmasıyla birlikte kadınların Altın Günü’ne benzeyen sistemiyle fark yaratan FuzulEv, Türk kültürünün değer ve hassasiyetlerine bağlı kalarak vatandaşın kolay yoldan ev sahibi olması için çözümler üretiyor. FuzulEv’i tercih edenler her ay zorlanmadan kira öder gibi ödemelerini yaparak banka kredisine ve faizine bulaşmadan tasarruf ederek en kolay yoldan ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

 

‘’ Ekonomiye ve İstihdama Katkı’’

Verdiği hizmet ve gerçekleştirdiği satışlar ile gayrimenkul sektörüne katma değer sağlayan FuzulEv, insanları ev sahibi yaparken aynı zamanda ülke ekonomisinin yüksek ve istikrarlı büyüme hedefine de katkı sağlıyor. Faaliyet gösterdiği her bölgede şubelerinde istihdam olanağı yaratan FuzulEv’in bugün Türkiye genelinde 500’ün üzerinde çalışanı bulunuyor. 

 

FPK ile Ev Alma Sistemi

İnsanlara verdiği güvenin sorumluluğuyla çalışmalarını sürdüren FuzulEv ev almanın en kolay yolunu FBK sistemiyle vatandaşın hizmetine sunuyor. 

  • Alınacak olan evin fiyatını birlikte belirleyip sonraki süreçte kaç taksitte ödeneceği planlanıyor.
  • Altın gününe benzeyen sistem ile ev sahibi olmak isteyen kişilerden oluşan ‘’FPK ev alma sistemine’’ dahil olunuyor.
  • Noter huzurunda belirlenen sırayla her ay yüzlerce aile ev sahibi oluyor.
  • Taksitler bittiğinde sıra hale size gelmemişse FuzulEv yine de aileleri ev sahibi yapıyor. Kalan taksitler ise evinizde otururken ödenebiliyor.
  • Faiz, peşinat, kredi ve ara ödemelerin yükü altında ezilmeden 27 yıllık FuzulEv güvencesiyle ev sahibi olunuyor.

 

‘’Güvenin doğru adresi’’

Türkiye genelinde 90’nin üzerinde şubesi bulunan FuzulEv, uzman danışmanları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor. Sektörde 28 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet gösteren FuzulEv’in, alanında uzman kadrosundan destek alabilir, dilediği her an kurumsal danışmanlarla iletişime geçerek sorularına cevap bulabilir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan FuzulEv, her türlü soru, öneri, şikayet ve yoruma en kısa sürede geri dönüş sağlayarak akıllardaki soru işaretlerini gideriyor. 

Sistemi ilişkin detaylı bilgi almak isteyenler FuzulEv çağrı merkezine 444 63 13’ü arayarak ya da www.fuzulev.com adresinden ulaşabiliyor.