İletişim

Fuzul Holding Hakkında

Fuzul Holding’in temelleri, 1992 yılında Fatih’te FuzulOto’nun kurulması ile atıldı. Fuzul Holding, 30 yılı aşan yolculuğu boyunca bu topraklarda kazandıklarını yine bu topraklara yatırım amacıyla kullanıp, ülke ekonomisine katma değer sağlayacak pek çok atılımda sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman ilklerin öncüsü oldu.

İnsana değer katan yatırım anlayışını benimseyen Fuzul Holding, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir. Faaliyet gösterdiği her sektörde yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi önceliklendirmiştir.

Bugün holding bünyesinde faaliyetini sürdüren Fuzul Yapı, FuzulEv, FuzulOto, Nevita, Akva Sigorta, Rubik Para, Olimpa Avm, NewInn markalarıyla Türkiye’ye önemli kazanımlar sağlamasının yanı sıra yenilikçi vizyonuyla da fark yaratmayı başarmıştır.

Yönetim yapılanması, insan kaynakları potansiyeli ve ödün vermeden sürdürdüğü şeffaflık politikasıyla Türkiye’nin örnek topluluklarından biri olan Fuzul Holding,, yenilikçi, sürdürülebilir, değer odaklı ve sorumlu yaklaşımı ile güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlerde yatırımlar yaparak organik ve inorganik olarak büyümesini sürdürecektir.